Loading...
ژنراتور گازسوز دست دوم۱۳۹۸/۱۰/۲۳ ۱۰:۲۵:۲۱

لطفا جهت اطلاع بیشتر در زمینه دیزل ژنراتور کارکرده و یا ژنراتور گازسوز دست دوم با ما تماس بگیرید

تماس با کارشناسی ما

فروش انواع گاز ژنراتور و یا دیزل ژنراتور کارکرده

فروش دیزل ژنراتور کارکرده : شرکت پارسیا با توجه به داشتن نمایندگان معتبر در کشورهای اروپایی و با در نظر گرفتن مشکلاتی از جمله افزایش قیمت ارز ، مشکلات واردات و صرفه اقتصادی مشتریان اقدام به خرید دیزل ژنراتورهای کارکرده ( کم کارکرد) نموده است.

ویژگی های دیزل ژنراتور / ژنراتور گازسوز دست دوم

۱- سلامت تجهیزات

با توجه به آنکه روند نگهداری از تجهیزات در کشور های اروپایی بعد از نصب و بهره برداری مطابق دستورات manual سازنده انجام میشود. لذا کلیه سرویس ها به صورت دقیق و روند نگهداری زیر نظر کارشناسان فنی معتبر صورت میگیرد.

بدیهی است این موضوع باعث میشود تا تجهیزات در شرایط مناسب و سلامت کامل باشند.

از طرفی کارشناسان شرکت پارسیا قبل از خرید کلیه تجهیزات را بازدید نموده و از صحت سلامت آنها اطمینان کسب مینمایند.

۲-خرید دیزل ژنراتور کارکرده بدون واسطه

این شرکت با داشتن نمایندگان معتبر در سراسر اروپا اقدام به خرید مستقیم می نماید. لذا کلیه دیزل ژنراتور و یا گاز ژنراتور های خریداری شده به صورت مشتقیم و بدون واسطه می باشند.

بنابراین شرکت پارسیا توانسته است با حذف واسطه ، تجهیزات با قیمت مناسب وارد بازار ایران نماید.

۳-از لحظه خرید تا زمان تحویل در کنارتان هستیم

کلیه دیزل ژنراتور های کارکرده / استوک از زمان خرید در کشور های اروپایی از جمله تست در زمان خرید تا زمان واردات به کشور عزیزیمان ایران شامل حمل ازمبدا و کلیه مراحل ترخیص توسط تیم متخصص شرکت پارسیا انجام میگیرد.

۴-مشاوره و کارشناسی در زمان نصب

شرکت پارسیا جهت رفاه حال مشتریان خود پس از فروش تجهیزات ، اقدام به ارسال کارشناس فنی جهت بررسی شرایط نصب می نماید. همچنین این شرکت در کلیه مراحل نصب دیزل ژنراتور ها در کنار شما می باشد و آماده ارائه خدمات است.

۵-راه اندازی رایگان

کلیه دیزل ژنراتور های فروخته شده در شرکت پارسیا توسط کارشناسان فنی این مجموعه به صورت رایگان راه اندازی میشود. همچنین این شرکت به صورت رایگان اقدام به آموزش های لازم به یک نفر به عنوان اپراتور به مشتریان خود می نماید.

۵-گارانتی معتبر

کلیه دیزل ژنراتور ها و یا گاز ژنراتور هایی که توسط این مجموعه ارائه می گردند دارای ۶ الی ۱۰ ماه گارنتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشند

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا نیاز به دریافت خدمات با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا نسبت به تکمیل فرم در انتهای این صفحه دریغ نکنید.

منوی اصلی